Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè
