Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக
