Event (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
