Event (2.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено
