Event (2.0.0-rc2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
