Event (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: - All -
ka: - ყველა -
