Event (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao
