Event (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Event
hu: Esemény

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Events
hu: Események

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Not published
hu: Rejtett

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Add new content
hu: Új tartalom hozzáadása

en: Delete all revisions
hu: Összes korábbi változat törlése

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Add event
hu: Esemény hozzáadása

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Event Date
hu: Esemény dátuma

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: Add existing content
hu: Létező tartalom hozzáadása

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: Revision create time
hu: Változat létrejöttének ideje

en: Adds %type content to groups both publicly and privately.
hu: %type típusú tartalom hozzáadása publikus és privát módon.

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: A boolean indicating the published state.
hu: A tartalom közzétételi állapotát jelző logikai érték.

en: Enable Event Group
hu: Eseménycsoport engedélyezése

en: Access the overview of all group events, regardless of event type
hu: Hozzáférés minden csoportesemény áttekintő oldalához, függetlenül az eseménytípustól

en: Event Group
hu: Eseménycsoport

en: Enables adding Events to Groups
hu: Engedélyezi események hozzáadását csoportokhoz

en: Group event (@type)
hu: Csoportesemény (@type)
