Event (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (54 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Event
nl: Evenement

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Revisions
nl: Revisies

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Events
nl: Evenementen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Event Name
nl: Naam van de gebeurtenis

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Add event
nl: Gebeurtenis toevoegen

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Event types
nl: Evenementtypes

en: Event ID
nl: Gebeurtenis-ID

en: Revision user
nl: Versie gebruiker

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.

en: The time that the current revision was created.
nl: Het tijdstip waarop de huidige revisie is aangemaakt.

en: The user ID of the author of the current revision.
nl: Gebruikers ID van de auteur van de huidige versie.

en: Add Event
nl: Evenement toevoegen

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Add event type
nl: Evenementtype toevoegen

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: Revision create time
nl: Versie aanmaaktijdstip

en: A boolean indicating the published state.
nl: Een boolean ter indicatie van de publicatiestatus.
