Event (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type
