Event Calendar View (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Views
az: Görünüşlər

en: English
az: İngilis

en: First day of week
az: Həftənin ilk günü
