Event Calendar View (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: List View
be: Прагляд сьпісам

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: First day of week
be: Першы дзень тыдню
