Event Calendar View (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Views
bg: Изгледи

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: First day of week
bg: Първи ден на седмицата
