Event Calendar View (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: List View
cs: Pohled ve formě seznamu

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: First day of week
cs: Počáteční den v týdnu
