Event Calendar View (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Views
cy: Gwelediadau

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: First day of week
cy: Diwrnod cyntaf yr wythnos
