Event Calendar View (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Views
de: Ansichten

en: List View
de: Listenansicht

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: First day of week
de: Erster Tag der Woche

en: No events found
de: Keine Veranstaltungen gefunden
