Event Calendar View (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: First day of week
dz: བདུན་ཕྲག་གི་ཉིནམ་དང་པ།
