Event Calendar View (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်
