Event Calendar View (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Views
sv: Vyer

en: List View
sv: Listvy

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: First day of week
sv: Första dagen i veckan
