Event Calendar View (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Views
ar: الرؤى

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: First day of week
ar: أول يوم في الأسبوع
