Event Calendar View (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: First day of week
ast: Primer día de la selmana
