Event Calendar View (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: First day of week
bo: གཟའ་འཁོར་གཅིག་གི་ཉིན་དང་པོ
