Event Calendar View (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: List View
ca: Vista en mode llista

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: First day of week
ca: Primer dia de la setmana
