Event Calendar View (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Views
eo: Vidoj

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: First day of week
eo: Unua tago de la semajno.
