Event Calendar View (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Views
es: Vistas

en: List View
es: Vista de lista

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: First day of week
es: Primer día de la semana
