Event Calendar View (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Views
et: Vaated

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: First day of week
et: Nädala esimene päev
