Event Calendar View (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Views
eu: Bistak

en: List View
eu: Bistaren zerrenda

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: First day of week
eu: Asteko lehenengo eguna
