Event Calendar View (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Views
fr: Vues

en: List View
fr: Vue au Format Liste

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: First day of week
fr: Premier jour de la semaine
