Event Calendar View (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Views
gl: Vistas

en: List View
gl: Listado de vistas (Views)

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: First day of week
gl: Primeiro día da semana
