Event Calendar View (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: List View
gu: સૂચિ દ્રશ્ય

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: First day of week
gu: અઠવાડિયાનો પહેલો દિવસ
