Event Calendar View (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: List View
hr: Pregled - lista

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: First day of week
hr: Prvi dan u tjednu
