Event Calendar View (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Views
hu: Nézetek

en: List View
hu: Lista nézet

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: First day of week
hu: A hét első napja
