Event Calendar View (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Views
id: View

en: List View
id: Daftar Tampilan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: First day of week
id: Hari pertama dalam sepekan

en: No events found
id: Tidak ada acara ditemukan
