Event Calendar View (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Views
is: Gagnasýn

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: First day of week
is: Fyrsti dagur vikunnar
