Event Calendar View (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Views
it: Viste

en: List View
it: Vista a Elenco

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: First day of week
it: Primo giorno della settimana
