Event Calendar View (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Views
ja: ビュー

en: List View
ja: 一覧表示

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: First day of week
ja: 週の最初の曜日
