Event Calendar View (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: First day of week
ka: კვირის პირველი დღე
