Event Calendar View (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні
