Event Calendar View (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: First day of week
km: ថ្ងៃ​ដើម​សប្ដាហ៍
