Event Calendar View (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: List View
kn: ಪಟ್ಟಿ ನೋಟ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್
