Event Calendar View (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Views
lt: Vaizdai

en: English
lt: Anglų

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena
