Event Calendar View (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Views
lv: Skati

en: List View
lv: Saraksta Skats

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena
