Event Calendar View (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Views
mn: Харагдацууд

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: First day of week
mn: Долоо хоногийн эхний өдөр
