Event Calendar View (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Views
mr: याद्या

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच
