Event Calendar View (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Views
nl: Overzichten

en: List View
nl: Lijst-View

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: No events found
nl: Geen evenementen gevonden
