Event Calendar View (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Views
oc: Vistas

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: First day of week
oc: Primièr jorn de la setmana
