Event Calendar View (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Views
ps: ليدنې

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی
