Event Calendar View (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: List View
pt: Visualização em lista

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: First day of week
pt: Primeiro dia da semana
