Event Calendar View (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Views
ro: Vizualizări

en: List View
ro: Vizualizare tip listă

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: First day of week
ro: Prima zi a săptămânii
