Event Calendar View (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Views
ru: Представление

en: List View
ru: Список

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: First day of week
ru: Первый день недели
